جهت سفارش محصولات لورینت لطفا وارد لینک زیر شوید:

www.Lorient.ir

پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین
جدید
مایع خوشبو کننده بدن والانسی Aventus نمایش بزرگتر
مایع خوشبو کننده بدن والانسی Aventus
مایع خوشبو کننده بدن والانسی Aventus مایع خوشبو کننده بدن والانسی Euphoria مایع خوشبو کننده بدن والانسی Halloween مایع خوشبو کننده بدن والانسی Lacoste مایع خوشبو کننده بدن والانسی Mont-Blanc-Legend مایع خوشبو کننده بدن والانسی Ricci Ricci

مایع خوشبو کننده بدن والانسی

والانسی

محصول جدید

- مجموعه کاملی از رایحه های محبوب عطر و ادکلن های دنیا

- ایجاد شفافیت، نرمی و تازگی بر روی پوست

- با جلوگیری از تعریق بیش از حد باعث آبرسانی به پوست می گردد

- بهترین حالت برای استفاده بعد از حمام بر روی پوست مرطوب

- دارای پروانه ساخت از سازمان غذا و دارو

- شماره پروانه بهداشتی ساخت: 56/16951

جزئیات بیشتر

مشخصات

حجم خالص250 میلی لیتر
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
شماره مجوز56/16951
برند محصولوالانسی
دسته بندیخوشبو کننده

اطلاعات بیشتر

خرید بهترین مایع خوشبو کننده بدن لاوانسی

استفاده از محصولات خوشبو کننده نه تنها می تواند سبب افزایش اعتماد به نفس در افراد گردد، بلکه موجب افزایش جایگاه اجتماعی آنان نیز خواهد شد. استفاده از محصولات خوشبو کننده می تواند مزایای بسیار زیادی را برای افراد در بر داشته باشد. برندهای بسیار زیادی اقدام به تولید این محصولات نموده اند. یکی از برندهای برجسته و فعال در تولید مایع خوشبو کننده، برند لاوانسی می باشد. مایع خوشبو کننده بدن لاوانسی با برخورداری از خصوصیات ویژه و منحصر بفرد، همواره مرکز توجه بسیاری از افراد بوده است. انتخاب هوشمندانه ی این محصول می تواند تجربه ای بی نظیر را در زمینه ی محصولات خوشبو کننده برای شما به ارمغان آورد.

خصوصیات مایع خوشبو کننده بدن لاوانسی:

 • برخورداری از مزایای ایده آل برای بدن :

استفاده از مایع خوشبو کننده بدن لاوانسی می تواند پوستی نرم و شاداب را برای بدن شما به ارمغان آورد. همچنین استفاده از این محصول سبب شفافیت خیره کننده ای برای بدن شما خواهد شد. تازگی پوست نیز یکی دیگر از مزایای استفاده از این محصول خواهد بود.

 • جلوگیری از تعریق زیاد :

خوشبو کننده بدن لاوانسی به نحوی طراحی و تولید شده است که با آبرسانی مناسب به پوست؛ سبب عدم تعریق بسیار زیاد در بدن خواهد شد. جلوگیری از تعریق زیاد بدن؛ یکی از راههای بسیار مناسب برای آبرسانی پوست خواهد بود.

 • تنوع در رایحه :

این محصول با در نظر گرفتن رایحه های محبوب در بین افراد تهیه شده است. مایع خوشبو کننده بدن لاوانسی مجموعه ای کامل می باشد که با استفاده از 10 رایحه ی بسیار محبوب توانسته است مورد توجه بسیاری از خریداران قرار گیرد.

 • بهترین ماده پس از استحمام :

خوشبو کننده بدن لاوانسی می تواند به عنوان بهترین ماده ی خوشبو کننده پس از استحمام مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از این محصول بر روی پوست مرطوب می تواند رایحه ای بسیار جذاب را برای شما به ارمغان آورد.  

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

نظرات تمام نظرات

نظرات

0

(0 نظرات)

برای فیلتر نظرات بر اساس امتیاز، یک ردیف از ستاره های زیر را انتخاب کنید.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

ثبت نظر