جهت سفارش محصولات لورینت لطفا وارد لینک زیر شوید:

www.Lorient.ir

پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین
جدید
اسپری خوشبو کننده بدن والانسی نمایش بزرگتر
اسپری خوشبو کننده بدن والانسی
اسپری خوشبو کننده بدن والانسی اسپری خوشبو کننده بدن والانسی اسپری خوشبو کننده بدن والانسی اسپری خوشبو کننده بدن والانسی اسپری خوشبو کننده بدن والانسی اسپری خوشبو کننده بدن والانسی اسپری خوشبو کننده بدن والانسی اسپری خوشبو کننده بدن والانسی

اسپری خوشبو کننده بدن والانسی

والانسی

محصول جدید

- دارای رایحه های مطبوع برای آقایان و بانوان

- ایده آل برای همه سنین

- خوشبو و با قدرت ماندگاری طولانی

- ضد عرق و خاصیت پخش رایحه عالی

 دارای پروانه ساخت از سازمان غذا و دارو

- شماره پروانه بهداشتی ساخت: 56/22930

جزئیات بیشتر

مشخصات

حجم خالص200 میلی لیتر
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
شماره مجوز56/22930
برند محصولوالانسی
دسته بندیخوشبو کننده

اطلاعات بیشتر

خرید بهترین اسپری خوشبو کننده بدن لاوانسی

بهداشت بدن می تواند در سلامت آن نیز بسیار موثر باشد. استفاده از برخی محصولات خوشبو کننده برای بدن بسیار چالش برانگیز خواهد بود. در نظر گرفتن ابعاد مختلف انتخاب محصولات خوشبو کننده از نظر خریداران متفاوت می باشد. اسپری خوشبو کننده بدن لاوانسی از جمله محصولات مرغوب و ایده آلی می باشد که از استقبال بسیار زیادی برخوردار گشته است. این محصولات با فرمولاسیون خارق العاده به عنوان انتخاب هوشمندانه ی افراد تلقی خواهند شد.

ویژگی های مسحور کننده در اسپری خوشبو کننده بدن لاوانسی :

 • ضد تعریق :

اسپری خوشبو کننده بدن والانسی به نحوی طراحی و تولید شده است که علاوه بر خاصیت ضد تعریق بودن می تواند رایحه های بی نظیری را نیز پخش نمایند. استفاده از این محصول در اماکن شلوغ و پرتردد بسیار ایده آل و مناسب خواهد بود.

 • ماندگاری بلند مدت :

اسپری خوشبو کننده بدن لاوانسی با برخورداری از بهترین متریال ها برای تولید، از ماندگاری فوق العاده ای برخوردار است. این اسپری خوشبو و بی نظیر می تواند برای مدت طولانی بر روی پوست بدن مانده و سبب انتشار بوی خوش و مطبوع گردد.

 • سهولت در استفاده :

برند لاوانسی با در نظر گرفتن بهترین شرایط برای خریداران؛ اقدام به استفاده از انواع اسپری ها نموده است. خریداران با خرید اسپری خوشبو کننده بدن لاوانسی می توانند به راحتی و در کمترین زمان، بدن خود را به بوی بسیار خوش و مطبوع آغشته نمایند. استفاده از این اسپری بسیار ساده می باشد.

 • موارد استفاده ی وسیع :

برند لاوانسی با توجه به استقبال گسترده برای تولید این اسپری، اقدام به تولید این محصول برای آقایان و بانوان نموده است. همچنین این اسپری محدودیت سنی نخواهند داشت و همه ی افراد می توانند از آنها استفاده کنند.

 • تنوع در رایحه :

رایحه های متفاوت برای سلیقه های گوناگون یکی دیگر از مزیت های استفاده از این اسپری خوشبو خواهد بود. افراد می توانند به راحتی برای خرید ایده آل و مناسب خود در فروشگاه اینترنتی صفرشاپ اقدام کنند.

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

نظرات تمام نظرات

نظرات

0

(0 نظرات)

برای فیلتر نظرات بر اساس امتیاز، یک ردیف از ستاره های زیر را انتخاب کنید.

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

ثبت نظر