ترفند های ماندگاری عطر

علاوه بر انتخاب صحیح عطر ترفند هایی خاص در رابطه با زمان و مکان استفاده از عطر وجود دارد که روی اثر بخشی بوی عطر و ماندگاری آن تاثیر قابل توجهی دارد و این ها همان مواردی هستند که خانم ها هنگام استفاده از عطر رعایت می کنند. اکنون بیایید در مورد رازهای زنانی که همیشه بوی خوب می دهند بدانیم.

- آنها عطرهای قوی انتخاب می کنند

هیچ یک از عطرها بوی یکسانی ندارند. عطرهای مرکبات خیلی زود از بین می رود اما عطرهای تند و چوبی مثل چوب صندل ماندگاری زیادی دارند. پس اگر ماندگای عطر برایتان اهمیت زیادی دارد سعی کنید عطرهای این خانواده را هنگام خرید انتخاب نمایید.

- آنها چند لایه عطر استفاده می کنند

اکثر عطرهای مورد علاقه شما از ژل شستشو گرفته تا لوسیون بدن و روغن بدن رایحه متفاوتی دارند. اگر چند تا از این محصولات را با هم استفاده کنید بدن شما عطرهای مختلفی به خودش می گیرد و در تمام روز همراه شما خواهد ماند.

- آنها می دانند عطر را روی کدام قسمت از بدن استفاده نمایند

در هنگام استفاده از عطر فراتر از مچ دست بروید و روی قسمت های گرم بدن مثل شکم، سینه، پشت زانو و پشت گوش ها اسپری نمایید. حرارت این قسمت های بدن باعث می شود بوی عطر بیشتر شود و نت میانی و نت پایه آن کاملا بیرون بزند.

- آنها عطر را روی پوست نمی مالند

اکثر ما طبق عادت، بعد از این که عطر را روی مچ دست می زنیم، مچ هر دو دست را به هم می مالیم. این کار باعث می شود بوی عطر کم شده و ماندگاری آن هم از بین برود.

- آنها می دانند که چه زمانی از عطر استفاده کنند

بهترین زمان برای استفاده از عطر بعد از حمام زمانی که بدن مرطوب است می باشد. رطوبت، بوی عطر را روی پوست حفظ می کند. این کار مانع لکه دار شدن لباس یا تیره شدن جواهرات تان می شود.

- آنها پوست را مرطوب نگه می دارند

قبل از استفاده از عطر پوست را با کرم مرطوب کننده مرطوب کنید. پوست خشک عطر را به خود جذب می کند و باعث می شود بوی عطر سریع تر از بین برود. پوست مرطوب باعث می شود عطر ماندگاری بیشتری داشته باشد.

- آنها از عطر به خوبی نگهداری می کنند

مولکول های عطر اگر در معرض رطوبت و گرما باشند زود از بین می روند. بنابراین سعی کنید عطرها را داخل حمام نگهداری نکنید و همیشه در مناطق خشک و خنک نگهداری کنید. به عنوان مثال بالای کمد یا روی میز آرایش.

- آنها در طول روز عطر استفاده می کنند

هر موقع قرار باشد زمان زیادی بیرون از خانه باشید، سعی کنید یکی از عطرهای مورد علاقه تان را همراه خود داخل کیف داشته باشید تا بتوانید از آن در طول روز استفاده کنید.

خرید اینترنتی لوازم آرایشی از فروشگاه لوازم آرایشی عصر زیبایی